“Üçü Bir Arada” İlgi Gördü

28 Aralık 2018 09:39
“Üçü Bir Arada” İlgi Gördü

Yalova Belediyesi Aralık ayı kültür ve sanat takvimi geçtiğimiz Çarşamba günü ‘Üçü Bir Arada’ isimli tiyatro oyunu ile devam etti.

Cem Davran, Celil Nalkaçan ve Onur Özaydın gibi birbirinden değeri oyuncuların sahnelediği ‘Üçü Bir Arada’ isimli tiyatro oyununu Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ı temsilen, Başkan yardımcısı Jülide Güner’de izledi. RDKM Özgecan Salonunda sergilenen oyuna Yalovalı tiyatro severler yoğun ilgi gösterdi.

Oyun bitiminde sahneye çıkan ve oyuncuları tebrik eden Başkan Yardımcısı Güner, “Öncelikle sergilemiş başarılı oyununuzdan dolayı sizleri kutlarım. Zaten seyircilerimizin alkışları oyunun beğendiklerinin göstergesidir. Sizleri Mustafa Kemal Atatürk’ün kentinde ağırlamaktan onur duyduk. Başka bir programda olduğundan dolayı oyuna katılamayan Belediye Başkanımızın selamlarını sizlere iletiyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Güner konuşmasının ardından Cem Davran, Celil Nalkaçan ve Onur Özaydın’a Yürüyen Köşk maketi ve ve köşkün adını almasını sağlayan çınarın yaprağını takdim etti.

Aralık Ayının İkinci Tiyatro Oyunu “Romantizma”

Yalova Belediyesi Aralık ayı kültür ve sanat takviminde yer alan ‘Romantizma’ isimli ikinci tiyatro oyunu 28 Aralık Cuma günü RDKM Özgecan Salonunda sahnelenecek. Janset ve Gökçe Özyol’un sahneleyeceği tiyatro oyununda evliliklerinin 20. yıldönümünde içlerinde uhde kalan düğünü yapmaya karar veren çiftin komik hikâyesi anlatılıyor. 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle