Tutuk’tan Seçim Çalışmalarına Tam Destek

03 Mayıs 2023 09:56
Tutuk’tan Seçim Çalışmalarına Tam Destek

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, belediye çalışmalarından artan zamanında partisinin seçim çalışmalarına tam destek veriyor.

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri öncesinde partisinin çalışmalarına ve adaylarına tam destek veriyor. Tutuk, partisinin milletvekili adayları Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol ve Erhan Dede ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Ziyaretlerde konuşan Tutuk, 14 Mayıs seçimlerinin ülke için tarihi bir önem taşıdığını belirterek, “Bu seçimler, Türkiye’nin yüzyılına doğru emin adımlarla ilerlediği bir dönüm noktasıdır. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ülkemiz daha güçlü, daha istikrarlı ve daha demokratik bir yönetim anlayışına kavuşmuştur. Bu sistem sayesinde ülkemiz büyük projeleri hayata geçirmiş, ekonomik ve sosyal kalkınmasını sürdürmüş, terörle mücadelesini kararlılıkla yürütmüştür. Bu seçimlerde de milletimiz iradesini sandığa yansıtacak ve Türkiye’nin yüzyılı hedefine sahip çıkacaktır.” dedi.

Tutuk, partisinin milletvekili adaylarının Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade ederek, “Partimizin milletvekili adayları Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol ve Erhan Dede, Yalova’nın sorunlarını bilen, çözüm üreten ve hizmet etmeye gönül veren değerli arkadaşlarımızdır. Onlarla birlikte sahada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın da teveccühünü görüyorum. İnşallah 14 Mayıs’ta Yalova’da partimiz büyük bir zafer kazanacak ve Yalova’yı hak ettiği yere taşıyacak.” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle