Tutuk’tan Esnafa Sabah Ziyaretleri

Tutuk’tan Esnafa Sabah Ziyaretleri

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk esnafları ziyaret ederek onların dertlerini dinliyor. Tutuk belediye çalışmaları hakkında esnaflara bilgi de aktarıyor.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk belediye çalışmalarından artan her zamanı esnaflarla ve vatandaşlarla geçiriyor. Bu kapsamda sabah saatlerinde kepenklerini kaldırıp işlerine başlayan esnafların işyerlerine konuk olan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk hayırlı işler diledi. Salgından en çok esnafların olumsuz etkilendiğini bildiğini dile getiren Tutuk, “Salgın sonrasında ülkemizde birçok tedbir alındı. Esnaflarımız da bu noktada büyük özveride bulunarak işyerlerini kapadılar. Böylece diğer ülkelerde yaşanan o korkunç görüntüler ülkemizde ve dolayısıyla da ilimizde yaşanmadı. Bugün gelinen noktada esnaflarımızın o gün ortaya koydukları o özverinin büyük katkısı oldu. Ekonomimiz hızla yeniden iyiye gidiyor. Biz büyük bir millet, büyük bir devlet ve büyük bir ülkeyiz. Birçok badire atlatan ülkemiz bu salgının da üstesinden gelecek ve dünyada en hızlı toparlanan ülkelerden birisi olacaktır. İlimiz de bu toparlanmadan payını alacaktır” dedi.

Tutuk ziyaretlerinde belediye çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Esnafların sorularını da yanıtlayan Tutuk, sabahın ilk çayını esnaflarla yudumlayarak keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle