Tutuk’tan Çocuklara Oyuncak

Tutuk’tan Çocuklara Oyuncak

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk bir programdan döndüğü makam aracını durdurarak yanlarına gittiği çocuklarla sohbet edip onlara oyuncak hediye etti.

Çocuklara mahallelerine ne istediğini de sonar Tutuk, kendisinden oyun alanı isteyen çocuklara en kısa sürede isteklerini yerine getirme sözü verdi.

Yoğun bir programla ilde yaşayan her kesimle buluşan sorunları dinleyen, acı ve mutlu günlerde yanlarında olmaya çalışan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk bu kapsamda Bağlarbaşı Mahallesi’nde çocukları olan bir çifti ziyaret etti. Ziyarette AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar da hazır bulundu. Genç çifti kutlayan ve yeni doğan çocukları için se sağlıklı ve uzun bir ömür dileyen Tutuk ve Bağatar ardından buradan ayrıldılar.

Başka bir programa gitmek üzere makam aracına binen Tutuk, yol kenarında gördüğü gençlerle sohbet etmek için araçtan indi. Başkan Vekili Tutuk’u ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ı karşılarında gören çocuklar ise şaşkınlıklarını gizleyemediler. Çocuklarla sohbet eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar çocuklara mahallelerine ne istediklerini de sormayı ihmal etmediler. Çocuklar ise mahallelerine rahatça oynayabilecekleri oyun alanları istediler. Çocukların taleplerini not alan Tutuk, “Sizlerin sağlıklı ve modern alanlarda huzur ve güven içerisinde büyümenizi sağlamak bizim görevlerimizden birisi. Biz sizler için çalışıyoruz. Yarın sizler büyüyecek ve bu bayrağı bizden alacak daha sonraki nesiller için çalışacaksınız. Sizin isteklerinizi önemsiyoruz ve öncelikli kabul ediyoruz. Mahallenizde en kısa sürede bir oyun alanı oluşturacağız” dedi.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle