Tutuk Şehit Babalarının Elini Öptü

Tutuk Şehit Babalarının Elini Öptü

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk Babalar Günü dolayısıyla Şehit ailelerini ziyaret ederek şehit babalarının, elini öperek günlerini kutladı.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk Babalar Günü’nde duygu yüklü ziyaretler gerçekleştirdi. Vatan savunmasında ve görevleri başında şehit düşen asker ve polislerin ailelerine konuk olan Tutuk şehit babalarının elini öperek Babalar Gününü kutladı. “Bir evladınızı şehit verdiniz ancak ben dahil milyonlarca evladınız daha var. Siz de bizim babamızsınız” diyerek şehit babaları ile sohbet eden Tutuk, “Vatan toprağı için canlarını hiç düşünmeden feda eden şehitlerimizin anne ve babaları bizlere emanettir diyerek bu babalar gününde evlatlarını vatanımız uğruna şehit vermiş babalarımızı ziyaret ettik. Başta şehit babaları olmak üzere, bütün babalarımızın ve baba adaylarının babalar gününü en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Şehit anneleri ve babaları ile uzun uzun sohbet eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk onların taleplerini de dinledi. Şehit aileleri ise kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için Tutuk’a teşekkür ettiler.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle