Tutuk, Örnek Personele Ödül Verdi

Tutuk, Örnek Personele Ödül Verdi

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, temizlik çalışmaları esnasında bulduğu ve içerisinde yüklü miktarlarda para bulunan cüzdanları polise teslim eden temizlik personellerinden Ayhan İnatlı’yı sergilediği örnek davranıştan dolayı ödüllendirdi.

Daha önceden de bulduğu 50 bin TL’lik çeki sahibine teslim eden Yalova Belediyesi Temizlik Personellerinden Ayhan İnatlı geçtiğimiz günlerde çalışırken yerde bulduğu 3 cüzdanı da polise teslim ederek sahiplerine ulaştırılmasını sağlamıştı. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da bu davranışı karşılıksız bırakmadı. Temizlik personelini makamında kabul eden Tutuk’a Yalova İl Genel Meclisi Başkanı hasan Soygüzel ve Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Sarıduman da eşlik etti. Burada temizlik personeli Ayhan İnatlı’ya ödülünü takdim eden Tutuk ortaya koyduğu örnek davranıştan dolayı da kutladı. Bu tip davranışların topluma örnek teşkil ettiğini vurgulayan Tutuk, “Bu doğruluk, dürüstlük ve yardım severlik toplumumuzun mayasında var. Bunun güzel bir örneğini ortaya koyan personellerimizden Ayhan İnatlı kardeşimiz de bizi çok mutlu etti. Kendisine teşekkür ederim” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un elinden ödül almanın mutluluğunu yaşayan Ayhan İnatlı ise, “Bizim işimiz temizlik yapmak. Bu esnada yerde birçok şey buluyor ve bunları sahibine teslim etmeye çalışıyoruz. Ben insani görevimi yaptım. Buna rağmen başkanımız bizi makamında kabul etti ve teşekkür etti. Bu benim için en büyük ödüldür” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle