Tutuk İlk Oyunu Kullanacak Gençlerle Buluştu

14 Mart 2023 09:55
Tutuk İlk Oyunu Kullanacak Gençlerle Buluştu

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, bu yıl ilk kez oy kullanacak olan 77 gençle Vadi Yalova’da düzenlenen programda bir araya geldi.

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde ilk kez sandık başına gidecek olan 77 genç düzenlenen etkinlikte Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile buluştular. Termal ilçesinde bulunan Vadi Yalova’da gerçekleşen programda gençlerle sohbet eden Tutuk, Yalova Belediyesi’nin gençlere yönelik gerçekleştirdiği çalışmaları anlattı. Özellikle yaz aylarında bu etkinliklere hız verdiklerini ifade eden Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, gerçekleşen konserlere katılacak sanatçıları da yine gençlerle birlikte belirlediklerini dile getirdi. Gençlerin her zaman yanında olmayı sürdüreceklerini dile getiren Tutuk, “Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Yalova Belediyesi olarak her zaman siz gençlerimizin yanındayız. Yapacağınız sportif, sanatsal, kültürel, bilimsel her türlü faaliyette yanınızda olacağız. Gençlerimize yönelik projelerimiz artarak devam edecek” dedi.

Gerçekleştirilen programda Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’la bir araya gelen gençler, sorularını da yönelterek cevaplar alma imkanı buldular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle