Tutuk Çiftinden Bebek Ziyareti

Tutuk Çiftinden Bebek Ziyareti

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve eşi Gülşen Şahin Tutuk, MKP Mahallesinde ikiz bebekleri dünyaya gelen Mustafa ve Canan çiftini ziyaret etti.

 Tutuk, “Amacımız bizden sonraki nesillere daha yaşanılabilir bir Yalova bırakmak” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk belediye çalışmalarından artta kalan zamanını da vatandaşlarla geçirmeye özen gösteriyor. Bu kapsamda Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde ikiz çocukları dünyaya gelen Mustafa ve Canan çiftinin evine konuk olan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve eşi Gülşen Şahin Tutuk çifte hayırlı olsun dileklerini iletirken Alya ve Rabia adlı minikler için de hediyelerini takdim ettiler. Çiftle sohbette eden Tutuk çifti ülkede genç neslin artmasının öneminde de vurgu yaptılar. Amaçlarının gelecek nesillere daha güzel bir ülke bırakmak olduğunu dile getiren Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkeye hizmeti hakka hizmet bilen bir anlayıştan geliyoruz. Amacımız gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmak. Yerelde ise elbette ki tüm eksikleri tamamlanmış, sorunlardan arınmış bir Yalova oluşturmak istiyoruz. Bizden sonraki nesillere daha yaşanılabilir ve daha güzel bir il bırakma yolunda adımlar atıyoruz. Bu yolda da durmaksızın çalışacağız” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti vurgulayan Mustafa ve Canan çifti ise, “Başkanımızı ve eşini evimizde ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduk. Mutluluğumuza ortak oldukları için kendilerine yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştular. 

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle