Tutuk Belediye Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi

Tutuk Belediye Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi

Yalova Belediye Meclis Salonu’nda AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk belediye çalışmaları hakkında konuklarını bilgilendirdi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Belediyesi’ni ziyaret etti. Konuklarını Yalova Belediye Meclis Salonu’nda ağırlayan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Burada belediye çalışmalarına değinen Tutuk yapılan çalışmalar, hayata geçen projeler ve önümüzdeki süreçteki planlamaları paylaştı. Öte yandan belediyeyi devraldıkları dönemde belediyenin mali yapısı ve şu andaki yapı hakkında da konuklarına bilgiler aktardı. Yalova Belediyesi’nin hızla borç yükünden kurtulan ve kendi kendine yeten bir belediye haline geldiğini ifade eden Tutuk konuklarının yönelttiği soruları da yanıtladı.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ortaya konan başarılı belediyecilik çalışmasından dolayı kutlayan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ise, “Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk ve ekibini yürekten kutluyorum. Belediyenin içerisine düşürüldüğü durumu bilmeyen yok. Buralardan devraldığı neredeyse borç yükünden tamamen kurtulacak bir noktaya getirdi. Yalova’da hayata geçirilen çalışmalar ve projeler de ortada. AK Parti’nin halka hizmeti hakka hizmet kabul eden anlayışını sahaya yansıttığı için başkan vekilimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle