Türkiye Şampiyonası’nda Yalova’yı Temsil Edecekler

Türkiye Şampiyonası’nda Yalova’yı Temsil Edecekler

Türkiye Güreş Federasyonu’nun 2013 faaliyet takviminde yer alan Yıldızlar Serbest Türkiye Şampiyonası’nda Yalova’yı 3 güreşçi temsil edecek.

29-31 Mart 2013 Tarihlerinde Tokat’ta yapılacak müsabakalarda 42 Kiloda Muhammet Umkhaeva, 46 Kiloda Oktay Tuzla ve 50 Kilo da Ebubekir Umarov minderde Yalova adına güreşecekler.

28 Martta Tokat’a gidecek Yalova kafilesine ise Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Bölge Antrenörü Selim Acar Başkanlık edecek.

Muhammet Umkhaeva, Oktay Tuzla ve Ebubekir Umarov daha önce Balıkesir Gönen ve Düzce’de yapılan şampiyonalarda derece elde etmiş stilleri ile de sporseverlerin dikkatlerini çekmişti.

Bir aksiliğin olmaması halinde Tokat’tan madalya ile dönmek istediklerini belirten Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Bölge Antrenörü Selim Acar,” Tokat’ta Yalova’yı 3 sporcu ile temsil edeceğiz. Güreşçilerimiz daha önce katıldıkları şampiyonalarda da derece elde etmişlerdi. Bir aksiliğin olmaması halinde yine madalya kazanacağımızı umuyorum. Tokat’a Yalova Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü’nün desteği ile gideceğiz onlara da verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle