Türkan Özkaya Güven Tazeledi

02 Kasım 2022 09:35
Türkan Özkaya Güven Tazeledi

İYİ Parti Armutlu İlçe kongresi, İl başkanı Ersin Akyüz, il yöneticileri, ilçe başkanlarının katılımıyla gerçekleşti. Tek liste ile gerçekleşen seçimde Armutlu ilçe başkanı Türkan Özkaya, yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.

İYİ Parti kongre sürecine Armutlu ilçesinden start verdi. İYİ Parti İlçe binasında gerçekleştirilen kongreye İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz, İl yöneticileri, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı. İYİ Parti Armutlu İlçe Başkanı Türkan Özkaya’nın tek liste ile aday olduğu kongre öncesinde kısa bir konuşma yapan İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz, “Genel Merkezimizce alınan olağan kongre kararı doğrultusunda, ilk olarak, Armutlu ilçemizde kongremizi yapıyoruz. Diğer ilçelerin kongrelerini de bir biri ardına gerçekleştirecek ve kongrelerimizi il kongresi ile tamamlayacağız” dedi.

Ardından yapılan seçimde tek liste ile başkanlığa aday olan İYİ Parti Armutlu ilçe başkanı Türkan Özkaya, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Kendisine verilen bu görevin bilinci içerisinde olduğunu dile getiren Özkaya, “Biz bu engebeli yola, genel başkanımızla birlikte vatan millet sevgisiyle çıktık .Kimse inanmadı biz zoru göğüsleyerek Türkiye'nin kilit partisi olmayı başardık . Her daim dik durduk eğilmedik bükülmedik. Bugün düzenlemiş olduğumuz 3.olağan kongremizde bana ve ekibime destek olan, yanımızda bulunan, arayan, soran, mesaj atarak tebriklerini ve iyi dileklerini ileten; temiz kalbiyle, dualarıyla destek veren herkese sonsuz teşekkürler. Görevi tekrar üstlendiğimiz bu günde geçmiş çalışmalarımızı gelecek çalışmalarımıza teminat gösteriyor" dedi.
Kongre sonrasında yeniden İYİ Parti Armutlu ilçe başkanı Türkan Özkaya’yı İYİ Parti Yalova İl Başkanı Ersin Akyüz ve partilileri kutladılar.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle