Tuba Demir, Macaristan’da Güreşecek

14 Temmuz 2023 10:36
Tuba Demir, Macaristan’da Güreşecek

Termal Belediye Spor güreşçisi Tuba Demir, Macaristan’da düzenlenecek olan UWW 4. Ranking Serisi’nde Türkiye’yi temsil edecek.

Termal Belediye Spor’un başarılı güreşçisi Tuba Demir, 13-16 Temmuz tarihleri arasında Macaristan’ın Budapeşte kentinde gerçekleştirilecek olan UWW 4. Ranking Serisi’nde 53 kiloda mücadele edecek. UWW 4. Ranking Serisi, güreşçilere dünya sıralamasında puan kazandıran uluslararası bir turnuva olarak büyük bir öneme sahip. Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan turnuvada, serbest stil, grekoromen stil ve kadınlar kategorilerinde yarışmalar yapılacak. Tuba Demir, bu turnuvada Türkiye’yi temsil edecek tek Yalovalı güreşçi olacak. Termal Belediye Spor’un yetiştirdiği başarılı sporcu, daha önce de birçok ulusal ve uluslararası başarıya imza atmıştı.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Tuba Demir’e başarılar diledi. Acar, yaptığı açıklamada, “Tuba Demir, Termal Belediye Spor’un gururu ve Yalova’nın gururudur. Kendisine Macaristan’da yapılacak olan turnuvada başarılar diliyorum. İnşallah Türk bayrağını dalgalandırır ve İstiklal Marşı’mızı okutur” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle