Tonçer’den, Akmeşe’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

23 Ağustos 2022 10:30
Tonçer’den, Akmeşe’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Doğan Tonçer, Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Tonçer, Akmeşe’ye bir de AFAD acil durum çantası hediye etti.

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, AFAD Müdürü Doğan Tonçer’i makamında kabul etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akmeşe, 2022/2023 eğitim ve öğretim yılı hazırlıkları ve ilde kurumsal olarak sürdürülen çalışmalar hakkında konuğuna bilgiler verdi.

Halil İbrahim Akmeşe’ye görevinde başarılar dileyen AFAD Müdürü Doğan Tonçer ise AFAD ve Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öğrencilerin olası afetlere karşı eğitimleri ve bilinçlendirilmeleri adına ortak çalışmalar yaptığını hatırlattı. Tonçer çalışmaların bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edeceğine olan inancına da vurgu yaptı.

Afetlere karşı toplumun bilinçlendirilmesinin çocukların bu konuda eğitiminden geçtiğini dile getiren Akmeşe ise bugüne kadar olan işbirliğinin bundan sonra da devam edeceğini dile getirdi.
AFAD Müdürü Doğan Tonçer ziyaretinin anısına Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’ye bir AFAD acil durum çantası hediye etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle