Tokat Ve Arslan’dan Tutuk’a Ziyaret

Tokat Ve Arslan’dan Tutuk’a Ziyaret

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ve Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ilk olarak Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’ı makamında ağırladı. Tokat, Tutuk’a çiçek sunarak görevinde başarılar diledi. Yalova Belediyesi hakkında bilgiler de alan Tokat yaz sezonunda Armutlu ilçesinde ki beklentileri de aktardı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Armutlu ilimizin en önemli turizm noktalarından birisi. Yalova Belediyesi olarak biz de Armutlu ilçemizde yapılan çalışmaları yakından takip ediyor ve önemsiyoruz. Bu anlamda birlikte yapılacak olan çalışmalara da açığız” dedi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk daha sonra Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’ı kabul etti. Tutuk’a görevinde başarılar dileyen Arslan, Yalova Belediyesi hakkında bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurgulayan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk konuğu ile bir süre daha görüş alışverişinde bulundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle