TOBB Sigorta Acenteleri Delege Seçimleri Yapıldı

TOBB Sigorta Acenteleri Delege Seçimleri Yapıldı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası'nda TOBB Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimleri yapıldı.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleşen ve tek liste ile yapılan Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimlerinin sonucunda Seyfullah Doğru 4 yıl süre ile Yalova'yı Ankara’da temsil edecek Sigorta İl delegesi olarak seçildi.

Sigortacılık Meslek Komitesi YTSO Meclis Üyesi Serhat Turan yapmış olduğu açıklamada, “5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenerek 06.04.2009 tarihinde yürürlüğe konulmuş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usûl ve Esaslar” doğrultusunda, Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimleri 05 Temmuz 2018 Perşembe günü odamızda gerçekleştirildi. Yapılan seçim ile belirlenen il delegemiz Seyfullah Doğru’nun Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi’nde ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Sayın Doğru’ya yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ile Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Delegeliğine seçilen Seyfullah Doğru “Sigorta sektörümüzün ilimizde çok daha iyi yerlerde olmasını sağlamak için çalışmalar yapacak sektörümüzün sorunlarını ortak aklın gücüyle hareket ederek çözeceğiz. Bu anlamda böylesine önemli bir sektörü temsil etmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle