TİGEM’de Büyük Buluşma

18 Mayıs 2007 00:00

Yalova Belediyesi Sosyal ve Dinlenme tesisleri (TİGEM) Ulusal Rock buluşmasına ev sahipliği yapacak. Ülke çapında büyük ilgi uyandıran ve yurt dışından da rezervasyon talep edildiği bildirilen Festiva

Yalova Belediyesi Sosyal ve Dinlenme tesisleri (TİGEM) Rock buluşmasına ev sahipliği yapacak. Ülke çapında büyük ilgi uyandıran ve yurt dışından da rezervasyon talep edildiği bildirilirken Ulusal Rock Festivali için katılımcılara bilgi vermek amacıyla web sayfası kuruldu.

22 Ayrı grup ve sanatçının katılacağı Festival 2 gün 2 gece sabaha kadar kesintisiz müzik eşliğinde sürecek. Festival süresince Rock severler arasında birçok gösteri, animasyon ve turnuvalarda gerçekleşecek.

Festivale yaklaşık 5 bin katılımcının geleceği öğrenilirken TİGEM dev Organizasyona da hazırlanıyor.

Rock festiveline  ülke çapından ve yurt dışından yaklaşık 5 bin kişinin Yalova'ya geleceği öğrenilirken, Festivale gelecek olanlardan TİGEM'de 600 yatak bulunmasından ötürü katılımcıların sırt çantaları yada çadırlarıyla gelmeleri önerildi.

Rock Festivalini izlemek, bilgi almak, rezarvasyon yapmak, ulaşım bilgileri almak, konser etkinliklerin ayrıntılarını öğrenebilmek amacıyla  bu festivale özel  olarak web sayfası da yapıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle