Teşvikiye Araç Parkını Güçlendirdi

Teşvikiye Araç Parkını Güçlendirdi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Teşvikiye Belediyesi’ne hibe olarak gönderilen iş makineleri araç parkına girerek beldeye hizmet vermeye başladı.

Teşvikiye Belediyesi’nin başvurusu sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hizmetlerde kullanılmak üzere bir adet iş makinesini belediyeye hibe etti. Bakanlık tarafından Teşvkiye’ye gönderilen iş makinesi ise düzenlenen mütevazi bir törenin ardından hizmete girdi. Burada konuşan ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a teşekkür eden Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha hızlı hizmet verebilmek adına belediyemizin makine ve araç parkını genişletiyoruz. Ankara'ya her gidişimizde beldemize yapmak istediğimiz projelerimizin takibinin yanında devletimizin hibe desteklerini de takip ediyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na iş makinesi konusunda müracaat etmiştik, talebimiz olumlu sonuçlandı ve aracımız geldi. Gönlümüzdeki Teşvikiye'yi inşa ederken yeni aracımız ile daha yeşil, daha temiz ve daha güzel Teşvikiye için çalışacağız. Yeni iş makinemizin beldemize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Bu vesileyle bizlerden desteğini esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, ilgili bakanlarımıza, milletvekillerimize ve emeği geçen herkese Teşvikiye halkı adına teşekkür ediyorum' dedi.
İş makinesinin anahtarlarını da belediye personeline teslim eden Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten çalışmaların bundan sonra daha hızlı bir şekilde devam edeceğine de vurgu yaptı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle