Termal’de Çocuk Şenliği Heyecanı

05 Haziran 2023 10:37
Termal’de Çocuk Şenliği Heyecanı

Termal Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği çocuk şenliği bu yıl da 9 Haziran’da Termal 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilecek. Şenlikte birçok eğlenceli etkinlik ve gösteri çocukları bekliyor.

Termal Belediyesi, çocukların yüzünü güldürecek bir şenliğe daha imza atıyor. Termal Belediyesi Geleneksel Çocuk Şenliği bu yıl da düzenleniyor. 09 Haziran 2023 Cuma günü saat 16.00’da Termal 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı’nda gerçekleştirilecek olan Çocuk şenliğinde çocuklar doyasıya eğlenecek.

Şenlikte Çamur Atölyesi’nden Animasyon ekiplerine, Sosis Balon Atölyesi’nden Panayır oyunları, Çizim Atölyesi, Yüz Boyama etkinliği, Varyete ekibi ve halk oyunları gösterilerine kadar bir çok etkinlik de çocuklarla buluşacak. Dev bir oyun parkının da yer alacağı Termal Çocuk Şenliği’ne yine ilin her noktasından yoğun bir katılım bekleniyor.

Tüm Yalovalıları Termal’de geleneksel olarak düzenlenen Çocuk Şenliği’ne davet eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onların mutlu olması ve eğlenmesi bizim için çok önemlidir. Bu nedenle her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz çocuk şenliği ile onlara unutamayacakları bir gün yaşatmak istiyoruz. Şenliğimize tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz.” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle