Termal Tesisler Tatilcilerle Dolup Taştı

Termal Tesisler Tatilcilerle Dolup Taştı

9 Günlük bayram tatili nedeniyle çevre illere giden tatilciler Yalova’nın Termal ilçesinde bulunan termal tesislerde de yoğunluk yaşanmasına neden oluyor.

Şifalı sularla dolu havuzlarda yüzerek tatilin tadını çıkaran tatilciler herkesi bu keyfi yaşamaya davet ediyor.

Yalova’nın Termal ilçesinde bulunan ve Sağlık Bakanlığı tarafından işletilen Termal tesisler 9 günlük bayram tatilinden nasibini aldı. Türkiye’nin her yerinden tatilcilerin akın ettiği tesislerde Ortadoğu ve Rusya’dan gelen çok sayıda yabancı turistte yer alıyor. %100 dolulukla çalışan tesisi doğası ve şifalı suları için tercih ettiklerini vurgulayan tatilciler, “Burası çok güzel. Hem doğal güzelliklere sahip hem de şifalı suları var. Ulaşımın kolay olması da cabası” dediler.

Termal Kaplıca İşletmelerinin yetkilileri ise tesislerde ki otel ve kaplıca tesislerinin son yılların en yoğun günlerini geçirdiğini dile getiriyorlar. Vatandaşlar havuzların yanısıra doğal güzelliklerinde tadını çıkartıyorlar. Tesislerde yer alan alanlarda hatıra fotoğrafı çekilen tatilciler bu anları ölümsüzleştiriyorlar. Yoğunluğun Pazar gününe kadar sürmesi bekleniyor.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle