Termal Festivali Başlıyor

01 Temmuz 2019 11:06
Termal Festivali Başlıyor

Termal Belediyesi tarafından düzenlenen, “Meydan Şenlikleri” ünlü sanatçıları ağırlayacak. 2 gün süren festivalde Resül Dindar da hayranlarıyla buluşacak.

Termal Belediyesi, “Meydan Şenlikleri” 3-4 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Festival 03 Temmuz Çarşamba günü saat 19:00’da Kaplıcalar bölgesinden start alacak kortej yürüyüşü ile başlayacak. Termal Meydanında son bulacak kortej sonrasında halk oyunları gösterileri gerçekleştirilecek. Alanda çocuklara yönelik aktivitelerin de yer alacağı şenlik saat 22:00’de başlayacak olan Hakhan konseri ile devam edecek. Hakhan en güzel parçalarını Termalliler ve ilçede bulunan yerli ve yabancı turistler için seslendirecek.

04 Temmuz 2019 Perşembe günü ise festival saat 18:00’de gerçekleştirilecek olan Mehter Yürüyüşü ile start alacak. 19:00’daki Halk oyunları gösterileri sonrasında Aziz Aktaş sahne alacak. Gecenin finalini ise Karadeniz şarkıları ile sesini duyuran Resül Dindar yapacak. Dindar en güzel şarkıları ile sahne alacağı Termal de unutulmaz bir gece yaşatacak.

Termal Belediye Başkanı Sinan Acar, “Bu tip etkinlikler birlik ve beraberliğimizin de pekiştiği organizasyonlardır. Ben sadece Termal halkını değil, tüm Yalovalıları burada görmek ve birlik, beraberlik içerisinde bir etkinlik yaşamak istiyorum” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle