Termal Belediyesi'nden Yeni Doğan Bebeklere Ziyaret

24 Mart 2023 08:13
Termal Belediyesi'nden Yeni Doğan Bebeklere Ziyaret

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar'ın eşi İlknur Acar, ilçede yeni doğan bebekleri ziyaret ederek hediyeler veriyor.

Termal Belediyesi, ilçede yeni doğan bebekleri unutmuyor. Belediye Başkanı H. Sinan Acar'ın eşi İlknur Acar, ilçede hoş geldin bebek ziyaretlerini sürdürüyor. Acar, belediye personeli ve halkla ilişkiler personeli ile birlikte yeni doğan bebekleri evlerinde ziyaret ederek hediyeler veriyor.

Acar, son olarak belediye personeli Banu-Ersin Akçay çiftini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Acar, bebekler için ailelerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Acar, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, "İlçemizde dünyaya gelen yavrularımızın mutluluğunu ailelerimizle birlikte paylaşıyoruz. Dünyaya gelen bebeklere ilk hediyelerini vermek ayrı bir mutluluk. Bebeklerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyoruz. Ailelerine de hayırlı olsun diyoruz" dedi.

Acar, hoş geldin bebek ziyaretlerine devam edeceklerini belirterek, "İlçemizde yeni doğan her bebeği ziyaret etmeye çalışıyoruz. Onlara küçük de olsa bir hediye vererek sevindirmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle ailelerimizin mutluluklarına da ortak oluyoruz." diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle