Termal Belediyesi’nde Mesai Saatleri Güncellendi

Termal Belediyesi’nde Mesai Saatleri Güncellendi

Termal Belediyesi İçişleri Bakanlığı talimatları gereğince 10.30/16.00 saatleri arasında hizmet verileceğini duyurdu.

Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar vatandaşların mağdur olmamaları için bu saat aralıklarında iş ve işlemlerinin yapmalarını istedi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı kamudaki çalışma saatlerini yeniden düzenlemişti. Bu kapsamda Termal Belediyesi de belirtilen saatlerde mesai yapacağını duyurdu. Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar vatandaşların mağdur olmamaları için bu saatlere dikkat etmeleri uyarısında bulunarak, “Belediyemiz İçişleri Bakanlığımızın genelgesine bağlı olarak sabah saat 10.30’da mesaisine başlayacak. Saat 12.30’a kadar sürecek olan çalışmalara 13.00’e kadar ara vereceğiz. Öğlen tatilinin bitmesi ile belediye saat 13.00’ten başlayarak 16.00’ya kadar çalışmasını sürdürecek. 16.00’dan sonra hizmet verilmeyecek. Vatandaşlarımızın bu saatlere riayet etmelerini ve mağdur olmamalarını tavsiye ediyorum” dedi.

HES kodu yanınızda olmalı
Öte yandan kamu kurum ve kuruluşlarında HES Kodu zorunluluğunun da getirildiğinin altını çizen Acar, “Belediyeye girişlerinizde HES kodunuzu göstermek zorundasınız. Yanında HES kodu olmayanlar kuruma alınmayacak ve işlemleri yapılmayacaktır. Bu nedenle belediyeye gelirken HES kodunuzu yanınızda bulundurmayı unutmayın” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle