Taşköprü İtfaiyesi Yeni Binasına Kavuştu

27 Ocak 2023 09:18
Taşköprü İtfaiyesi Yeni Binasına Kavuştu

Taşköprü Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yapımı tamamlanan yeni binasına geçti. İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ise İtfaiye personellerinin daha modern bir çalışma ortamına kavuşturulduğunu ifade etti.

Taşköprü Belediyesi İtfaiyesi’nin daha modern ve rahat bir binaya kavuşturulması için bir süre önce düğmeye basılmıştı. Belediye tarafından yapılan çalışmalarla Taşköprü Belediyesi İtfaiye Binası kısa süre içerisinde tamamlanarak hizmete açıldı. İtfaiye binasını ilk ziyaret eden isim ise Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Mutlu oldu. İtfaiye personellerinden bilgiler alan Arslan, “İtfaiyemiz halkımızın can ve malını korumak adına gece gündüz demeden çalışıyorlar. Onların motivasyonlarının yüksek tutulması, çalışma ortamlarının modernize edilmesi çok önemli. Buradan yola çıkarak startını verdiğimiz yeni İtfaiye Müdürlüğü binamızı tamamladık. Beldemize ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Ardından binayı gezen ve itfaiye müdüründen bilgiler alan Arslan, itfaiye personelleri ile de çay içerek istişarelerde bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle