Süper Amatör Kümenin En Genç Başkanı Ve Yönetimi Yenimahallespor’da

18 Temmuz 2023 11:05
Süper Amatör Kümenin En Genç Başkanı Ve Yönetimi Yenimahallespor’da

2023-2024 sezonunda Süper Amatör Kümeye renk katmaya hazırlanan Yenimahallespor kongresini yaparak yeni yönetimini belirledi.

Geçen sezon 1. Amatör Küme B Grubunu 14 maçta 13 galibiyet ve 1 beraberlikle topladığı 40 puanla şampiyon olarak tamamlayan Kırmızı Beyazlılar adını Süper Amatör Kümeye yazdırmıştı.

Yeni sezon öncesinde Yenimahallespor kongresini gerçekleştirerek genç ve dinamik yönetim oluşturup A takımın yanı sıra altyapı projesini de hayata geçirmeyi amaçlıyor.

“En genç başkan olacak”

Bu sezon hem Yenimahallespor hem de Termal Belediyespor’la şampiyonluklar yaşayan Enes Şahin formasını sırtından çıkararak Kırmızı Beyazlı ekibin kulüp başkanı oldu. 28 yaşındaki isim Süper Amatör Kümede başkanlık yapan en genç isim unvanını almaya hazırlanıyor. Enes Şahin’in başkan olarak görev yapacağı Yenimahallespor’da ayrıca Ali Rıza Üstün ve Galip Kösem başkan yardımcılığı görevlerini üstlenecek. Yönetim kurulunda Alican Gezergen, Cemal Şahin, Nihat Şeker, Soykan Aydın yer alacak. Bilal Şahin ise yeni dönemde kulübün sportif direktörlüğü görevini üstlenecek.

Yenimahallespor Başkanı Enes Şahin,” Genç bir yönetimle yola çıktık. Ben ve arkadaşlarım hayalimiz olan birçok projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bu sezon Süper Amatör Kümeye renk katmaya da hazırlanıyoruz. Şimdiden Yalova amatöründeki tüm takımlara kazasız, belasız başarılı bir sezon diliyorum” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle