“Sultaniye Hizmet Bekliyor”

“Sultaniye Hizmet Bekliyor”

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ’ın Sultaniye Mahallesi’nde vatandaşla buluşmasında bir mahalle sakinin, “Sultaniye sizin döneminizden sonra hizmet görmedi. Sultaniye hizmet bekliyor” sözleri damga vurdu.

İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ ilçe halkı ile buluşmalarını sürdürüyor. İlçeyi karış karış dolaşan ve her kesimden vatandaşlarla kucaklaşan Dağ bu kapsamda Sultaniye Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalledeki kahvede vatandaşlarla sohbet eden Dağ, ilçenin sorunlarını ortadan kaldırmak ve ihtiyaçlarını karşılamak adına yapacaklarını vatandaşlarla paylaştı. Bu esnada söz alan bir vatandaş ise ziyarete adeta damga vuran sözler söyledi. Vatandaş, “Sultaniye Mahallesi sizin belediye başkanlığınızdan sonra hiç hizmet almadı. Sultaniye hizmet bekliyor. İkinci sınıf muamele görmekten bıktık. Yollarımız kötü, mahallemizin ihtiyaçları karşılanmıyor. Seçimde gördüğümüz bir belediye başkanı var. Bir daha kendisini hiç göremedik. Yakında mahalleye gelir ve bir kez daha iktidar hizmetlerini mahallemize getireceğini söyleyerek göz boyamaya çalışır. Ama bu seçimde artık Sultaniye halkının bu yalanlara kanacağını düşünmüyorum. Her şey ortada” dedi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ ise, “Bizim dönemimiz de mahalleler de neredeyse eksik bulmakta zorlanıyorduk. Kapımız her zaman halka açıktı. Bizde mahallelerimizdeki insanlarımızla her zaman buluşuyorduk. Bu seçimde belediyeyi devraldığımızda Sultaniye Mahallesi de diğer tüm mahallelerimiz de eski özledikleri günlerine geri dönecekler” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle