Sultan Aksoy Görevinden İstifa Etti

29 Ekim 2022 12:26
Sultan Aksoy Görevinden İstifa Etti

Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek bir süredir devam ettirdiği görevinden istifa etti.

Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy, partinin kadın çalışmalarına ciddi bir ivme kazandırmıştı. Ancak Aksoy sosyal medya hesabı üzerinden kamuoyuna yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini açıkladı. Aksoy sağlık sorunlarını gerekçe göstererek, “Sağlık dolasıyla Gelecek Partisi İl Kadın Kolları görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Bir biri ardına iki ameliyat geçireceğim. Bu durumda faydalı olamayacağımı düşündüm. Emre başkana ve ekibine bu süreçte bana gösterdikleri saygıdan dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ise, “İl Kadın Kolları Başkanımız sayın Sultan Aksoy Hanımefendi, sağlık sorunları nedeniyle önümüzdeki süreçte maalesef bizlerle olamayacak.. Şifa verenlerin en kudretli sizlerle olsun sayın başkanım. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gönlümüzdesiniz. Herşey için teşekkürler” sözleri ile Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy’a veda etti.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle