“Sulak Alan” Temalı Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

25 Ocak 2023 09:10
“Sulak Alan” Temalı Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen, “Sulak Alanlar” temalı fotoğraf yarışması tamamlandı. Yarışmada dereceye giren öğrenciler ise düzenlenen törenle ödüllerini alacaklar.

Doğal yaşama ve sulak alanların doğal yaşamdaki önemine vurgu yapmayı hedefleyen Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü bir yarışma gerçekleştirdi. “Sulak Alanlar” temalı yarışma İlkokul ve Ortaokullar kategorilerinde yapılırken öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Belirlenen tarihlere kadar standartlara uygun fotoğraflar Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi. Müdürlük bünyesinde oluşturulan jüri ise dereceye giren öğrencileri belirlemekte bir hayli zorlandı. Yapılan değerlendirme neticesinde ilkokul ve ortaokul kategorilerinde dereceye giren öğrenciler ise şu şekilde sıralandılar;

İlkokul kategorisi
1. Meryem Değer (Atatürk İlkokulu), 2. Fatmatüz Zehra Şahin (Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu) 3. İdil Apti (75. Yıl Namık Kemal İlkokulu)
Ortaokul Kategorisi
1.Gamze Geçilioğlu (Mehmet Akif İnan Ortaokulu), 2. Meryem Azra Bingöl (Şehit Abdülhamit Kaya İmam Hatip Ortaokulu), 3. Poyraz Meriç Aydemir (Saffet Çam Ortaokulu)

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle