Subaşı’da, “Bulutsuzluk Özlemi” Rüzgarı Esti

26 Ekim 2022 10:25
Subaşı’da, “Bulutsuzluk Özlemi” Rüzgarı Esti

Subaşı beldesinde gerçekleştirilen Kivi Festivali çerçevesinde düzenlenen konserde sahne alan Türk Rock müziğinin efsane grubu Bulutsuzluk Özlemi hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Yalova-Subaşı 9. Kivi Festivali düzenlenen konserle sona erdi. Bu çerçevede Türk Rock müziğinin efsane grubu Bulutsuzluk Özlemi, hayranları ile buluştu. Subaşı beldesinde kurulan sahnede hayranlarının karşısına çıkan grubun parçalarını dinlemek isteyen çok sayıda vatandaş beldeye akın etti. Sadece Yalova’dan değil çevre illerden de katılımın olduğu konserde grup bir biri ardına en sevilen şarkılarını seslendirdiler. Telefonlarının ışıklarını yakarak muhteşem bir görsel tablo oluşturan vatandaşlar bununla da kalmayarak grubun parçalarına eşlik ettiler. Devasa bir koronun ortaya çıktığı konser gece geç saatlere kadar devam etti. Subaşı beldesinde kendisine gösterilen ilgiye hayran kaldığını ifade eden Nejat Yavaşoğulları, kendilerine eşlik eden herkese teşekkür etti. Konser sonrasında ise grup üyelerine Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay tarafından çiçek ve çeşitli hediyeler sunuldu.

“Başarıyla tamamladık”
9. Yalova-Subaşı Kivi Festivalinin başarıyla tamamlandığını dile getiren Canbay, “Festivalimiz 2 gün boyunca büyük bir coşkuya ve katılıma sahne oldu. Festivalin kapanışını ise Türk Rock müziğinin efsane grubu Bulutsuzluk Özlemi ile yaparak bir anlamda festivalimizi taçlandırdık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ama en büyük teşekkürü bizi bir an olsun yalnız bırakmayan Yalova halkımıza ediyorum” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle