Spor Kompleksi Proje Dosyası Bağatar’a Teslim Etti

Spor Kompleksi Proje Dosyası Bağatar’a Teslim Etti

Subaşı Beldesi Kent Konseyi Başkanı Mahmut Çınar ve konsey yöneticileri Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ı ziyaret ederek spor kompleksi proje dosyasını teslim etti.

Ak Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar makamında,  Subaşı Beldesi Kent Konseyi Başkanı Mahmut Çınar, Merkez Mahallesi Muhtarı Jale Uzun, Kadın Meclisi Başkanı Merve Temel, Kadın Meclisi Başkan Vekili Yasemin Kurt’u ağırladı. Ziyarette Çınar, Bağatar’a Subaşı Beldesi Kent Konseyi tarafından hazırlanan spor kompleksi projeni teslim etti. Bağatar projenin hayata geçirilmesi için gereken tüm desteği vereceklerini dile getirdi. Konuyla ilgili açıklama yapan Subaşı Kent Konseyi Başkanı ve Altınken Mahalle Muhtarı Mahmut Çınar, “Subaşı’nda yapılmasını istediğimiz Spor Kompleksi Proje Dosyamızı sayın vekilimize ve il başkanımıza teslim ettik. Muğlim Başkanımıza da bizlere gösterdikleri İlgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından Ak Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’u da ziyaret eden Subaşı Beldesi Kent Konseyi Başkanı Mahmut Çınar ve konsey yöneticileri kompleks projesi ve talepleri hakkında destek istediler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle