Söz Yüzüklerini Başkan Tutuk Taktı

Söz Yüzüklerini Başkan Tutuk Taktı

Normalleşme sürecine girilen şu günlerde sosyal yaşamda yavaş yavaş eski haline geri dönüyor.

Bu kapsamda Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk da bir söz merasimine katılarak genç çiftin evliliğe ilk adımında yüzüklerini takıp mutluluklarına ortak oldu.

Nikah ve düğün kısıtlamalarının kaldırılması ile birlikte nikah, nişan ve söz merasimleri de başladı. Bu kapsamda Bağlarbaşı Mahallesi’nde Yalova Romanlar Derneği Başkanı Hüseyin İleri'nin oğlu Hasan İleri ile Aslı Karabulut’un söz merasimine katılan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk genç çiftin mutluluğuna ortak oldu. Mahalleye gelişinde kalabalık bir grup tarafından karşılanan Tutuk söz merasiminin gerçekleştirileceği eve geçti. Burada İleri ve Karabulut ailelerini kutlayan Tutuk genç çifte de bir ömür mutluluklar diledi. Ardından Hasan İleri ve Aslı Karabulut çiftinin söz yüzüklerini takan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Çok kutsal bir müessese olan ailenin kurulmasındaki ilk adımı atıyorsunuz. Allah devamına erdirsin ve inşallah bir yastıkta kocayın. Unutmayın ki evlilik ve bir yuva kurmak toplumun devamı açısından önemlidir. Sizde toplumun değerlerine uygun bir aile oluşturup toplumuz için yararlı olacak evlatlar yetiştirin” tavsiyelerinde bulundu.

Tutuk söz yüzüklerinin takılması sonrasında düzenlenen eğlenceye de katılarak bu mutluluğu genç çiftle paylaştı. İleri ve Karabulut aileleri ise Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a söz merasimine katıldığı için teşekkür ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle