“Söz Verdik Gerçekleştiriyoruz”

“Söz Verdik Gerçekleştiriyoruz”

Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar beldede bozuk yolların bir bir onarıldığını ve beldede modern bir ulaşım imkanının sağlandığını dile getirdi. Kaçar, “Söz verdik gerçekleştiriyoruz” dedi.

Tavşanlı Belediyesi beldede bozuk yolların bakım ve onarım işlerini sürdürüyor. Bu kapsamda belde girişinde yıllardan beri çukurlarla kaplı ve tepki çeken yol da asfaltlanarak modernize edildi. Yapılan çalışmaların temelinde halka en iyi hizmeti üretmek olduğunu dile getiren Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, “Seçimlerde halkımıza vaat ettiğim şeylerden birisi de bozuk yol kalmayacağıydı. Bu konuda çalışmalara göreve gelir gelmez başladım. Beldemizin girişi de bozuk ve çukurlarla kaplıydı. Burasını asfaltladık ve modernize ettik. Beldemizde bozuk yol bırakmayana kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz halka hizmeti hakka hizmet kabul eden bir anlayıştan geliyoruz. Söz verdik gerçekleştiriyoruz” dedi.

Yolların bakım ve onarımdan geçmesi belde halkını da mutlu etti. Vatandaşlar, “Bozuk yollardan bıkmıştık. Şimdi yollarımız hızla bakımdan geçirilip modernize ediliyor. Bu sayede rahat ve konforlu bir ulaşım imkanı sağlandı. Belediye Başkanımıza ve ekibine yürekten teşekkür ederiz” şeklinde konuştular.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle