Soygüzel Ak Gençleri Ağırladı

16 Ocak 2023 09:11
Soygüzel Ak Gençleri Ağırladı

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti.

İl Özel İdaresi’nin çalışmaları ve İl Genel Meclisi çalışmaları hakkında bilgiler almak isteyen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muaz Ceylan ve yönetim kurulu üyeleri Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’i ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Soygüzel, AK gençlere 2022 yılında İl Özel İdaresi tarafından köylerde yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. 2023 yılında da yeni yatırımların ve projelerin hayata geçeceğini ifade eden Soygüzel, bütün bu yatırımların Yalova Valisi Muammer Erol’un onay ve desteği, İl Genel Meclisi’nin uyumlu çalışması ile hayata geçirildiğini dile getirdi. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’un da Ankara’dan taleplerin yerine getirilmesi ve sorunların çözülmesi için kendilerine çok büyük bir destek sağladığını ifade etti.

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, AK Gençlerin yönelttiği soruları da yanıltarak çalışmalarla ilgili onlarla görüş alışverişinde bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle