Sorun Ve Talepleri Vekil Akyol’a İlettiler

27 Ocak 2023 09:18
Sorun Ve Talepleri Vekil Akyol’a İlettiler

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt ve YESO Başkanı Necati Erbul’la birlikte AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’u makamında ziyaret ederek esnafın sorun ve talepleri ile Çınarcık Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Ankara’ya giderek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’u makamında ziyaret eden Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, YESOB Başkanı Mustafa Bozkurt ve YESO Başkanı Necati Erbul çalışmalar hakkında vekille bilgiler paylaştılar. Esnafların ilde yaşadığı sorunlar, talepler ve ilin ekonomisi konularına değinen YESOB başkanı Mustafa Bozkurt ve YESO Başkanı Necati Erbul, bu anlamda esnaflara yapılan desteklerin önemi ve çıkması beklenen en kapsamlı borç yapılanmasından esnafın beklentilerini de dile getirdiler. Meliha Akyol’un da sorularını cevaplandıran Bozkurt ve Erbul, desteklerinden dolayı Akyol’a teşekkür ettiler.

Belediye çalışmalarını anlattı
Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ise ilçede belediye tarafından yapılan çalışmalarla ilgili AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol’a bilgiler verdi. Diğer yandan belediye olarak hayata geçirmek istedikleri projeleri de Akyol’la paylaşan Soyer, aciliyet arz eden talepler ve yaşanan sorunlar hakkında da vekili aydınlattı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol kendisine iletilen tüm talep ve sorunlarla ilgili olarak ilgili bakanlar ve kurumlarla görüşeceğini ifade etti. Soyer, Bozkurt ve Erbul daha sonra Akyol’la istişarelerde bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle