Soner Sarıkabadayı ile 26. Yıl Coşkusu

24 Ağustos 2013 00:00
Soner Sarıkabadayı ile 26. Yıl Coşkusu

Çiftlikköy Belediyesi’nin 26. Kuruluş Şenlikleri’nde pop müziğinin ünlü ismi Soner Sarıkabadayı sahne aldı. Ünlü müzisyen yaklaşık 2 saat boyunca Çiftlikköylülere unutulmaz bir konser verdi.

Çiftlikköy Belediyesi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen şenlikler bu yıl da Mokamp alanında yapıldı. Alanı dolduran yaklaşık 5 bin kişinin takip ettiği konserde ilk olarak Karadeniz müziğinin güçlü sesi Recebim sahne aldı. Söylediği türkülerle dinleyenleri adeta Karadeniz’e bir yolculuğa çıkaran Recebim’e konseri sonrasında Belediye Meclis Üyesi Selami Doğancı bir plaket verdi. Konseri CHP İl Başkanı Özcan Özel, Çiftlikköy İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan da takip etti.

Ünlü sunucu Yelda Başaran’ın sunumuyla renklenen şenlikte Soner Sarıkabadayı’nın sahne almasıyla coşku doruğa tırmandı. Konserine ‘İnsan Sevmez mi’ isimli şarkısıyla başlayan Sarıkabadayı, ‘Kutsal Toprak’, ‘Pas’, ‘Buz’ gibi çok sevilen parçalarını seslendirdi. 2 saat süren performansı esnasında Murat Boz, Murat Dalkılıç, Sertab Erener, Mustafa Ceceli gibi isimlere verdiği ve her biri büyük beğeni toplamış kendi bestelerini de seslendiren ünlü popçu, alanı dolduran binlerce kişiyi coşturdu.

Konseri esnasında seyircilerin fotoğrafını da çeken Sarıkabadayı, “Bunu Kutsal Toprak Yalova diye Twitter’da paylaşacağım. Buradan çok güzel görünüyorsunuz” dedi. Sarıkabadayı’ya konseri sonrasında Çiftlikköy Belediye Başkanı Metin Dağ çiçek ve plaket verdi. Dağ, “Çiftlikköy halkı her şeyin en güzeline layık. Her sene en iyi sesleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Soner Bey’e de harika performansı için teşekkür ediyorum” dedi. Şenlik coşkusu havai fişek gösterisi ile sona erdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle