Şoaal Mezunlar Bir Araya Geldi

06 Haziran 2023 10:42
Şoaal Mezunlar Bir Araya Geldi

1994 yılında kurulan ve Yalova'nın önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi, düzenlenen pilav günüyle eski mezunları ve öğretmenleri bir araya getirdi.

Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi 2001-2022 yılları arası mezunlarının ve öğretmenlerin katılımıyla toplam 500 kişiye ulaşan ve oldukça renkli geçen etkinlik, okulun adının taşıdığı manevi değeri ve mezunlarının bu değeri yaşatma çabalarını bir kez daha hatırlattı.

Etkinliğin düzenlenmesinde oldukça önemli bir çaba harcayan, okuldan mezun olduktan sonra okula rehber öğretmen olarak atanan Hilal Türk Hacı yaptığı konuşmada pilav gününün planlanması ve gerçekleştirilmesinde kendisine destek olan Erkam İlaslan, Ayşegül Aksoy Selek, Elçin Deviren Nasır, Esra Şengül, Simay Koca, Kubilay Karaca, Merve Bakkal, Müge Bakkal Şener, Anıl Ekşi ve Volkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Etkinliğe katılan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Şehit Osman Altınkuyu’nun babası Hüseyin Altınkuyu, Eski Müdürlerden Sedat Oymak ve ŞOAAL Okul Müdürü Erdinç Bakkal konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından etkinliğin gerçekleşmesinde destek sağlayan Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Altınova Belediye Başkanı Dr.Metin Oral ve Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necati Erbul, YTSO Başkan Yardımcısı Sercan Şık, Teknik İnşaat Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Baş’a plaket takdim edildi.

İlk defa gerçekleştirilen “Mezunlar Buluşması Pilav Günü” kapsamında ŞOAAL Görsel Sanatlar Öğretmeni Oktay Örnek’in hazırladığı 1000 fotoğraftan oluşan “Geçmişten Bugüne Sergisi”, canlı müzik dinletisi, pilav servisi ve okul gezisi etkinlikleri düzenlendi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle