Silpagar Gazetecileri Unutmadı

Silpagar Gazetecileri Unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Çiftlikköy Çapa Restoran da gazetecilerle buluşan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, basının günümüzde çok önemli bir görev üstlendiğini dile getirdi.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Çapa Restoran’da ilde görev yapan basın mensuplarına akşam yemeği verdi. Yemekte gazetecileri tek tek kutlayan Silpagar, “Gazetecilik çok zor ve sorumluluk isteyen bir meslek. Günümüzde basına çok önemli bir görev düşüyor. Bu görev ilimizde ki gazetecileri sağduyu ve sorumluluk ile yaptıklarını görmekten de büyük bir gurur duyuyorum” dedi.

Gazetecileri Çiftlikköy Belediyesi’nin çalışmaları hakkında yönelttiği soruları ise yanıtlamayan Silpagar, “Bugün bizim değil sizin gününüz. Bunun için kısa süre sonra bir basın toplantısı düzenler ve sorularınızı yanıtlarız. Ama bugün sizin çalışmalarınızı ve sizlerin sorunlarını konuşmak istiyorum” diye konuştu.
Silpagar yemek sonrasında basın mensupları ile toplu fotoğraf çektirerek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına hediyeler verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle