Siirtliler Derneği'nden Gelecek Partisi'ne Ziyaret

Siirtliler Derneği'nden Gelecek Partisi'ne Ziyaret

Yalova Siirtliler Derneği Başkanı Vedat Babaoğlu, Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır’ı makamında ziyaret ederek Türk bayrağı hediye etti.

Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Siirtliler Derneği, Başkan Vedat Babaoğlu ve beraberindeki heyeti ağırladı. Ziyarette gündem maddesi ise pandemi oldu. Pandemi şartlarından halkın ve esnafların çok olumsuz etkilendiğinin altını çizen Babaoğlu, “Gelecek Partisi İl Yönetimi'ne hayırlı olsun dileklerimizi iletmek istiyorum. Yalova'nın ve çevre ilçelerin sorunları ve pandemi sürecinin olumsuz etkileri hakkındaki düşüncelerini paylaştık. Siirtliler Derneği olarak, hemşerilerimizin sorunlarını ilgili mecralarda dile getiriyoruz. Ayrıca Yalova'mızda faaliyet gösteren diğer Sivil Toplum Kuruluşları ile de görüşmelerimiz devam ediyor.  Amacımız, dernek mensuplarımızın sorunlarına, birlik beraberlik içerisinde çözüm getirebilmektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ise, “Siirtliler Derneği Yönetim Kurulu'nun ziyaretlerinden çok memnun olduk. Yalova'nın aksayan yönlerine ve sorunlarına parti olarak çözüm üretme gayretinde olduklarını dile getiren İl Başkanı Çandır, Siirtli kardeşlerimiz bizim için çok kıymetlidir. Anadolu'nun her rengini bünyesinde taşıyan şehrimizde, birlik ve beraberlik havasının bozulmaması için gayret etmeliyiz” diye konuştu.

Yalova Siirtliler Derneği Başkanı Vedat Babaoğlu, Gelecek Partisi İl Başkanı Kürşat Emre Çandır’a ziyaretin anısına bir Türk Bayrağı hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle