Şifahane Korosu Şarkıları İle Büyüledi

06 Aralık 2022 08:37
Şifahane Korosu Şarkıları İle Büyüledi

Dünya Engelliler Günü dolayısıyla düzenlenen konserde sahne alan Şifahane Korosu izleyenleri kelimenin tam anlamıyla büyüledi. Yalovalı yerel ses sanatçıları ile sahne alan özel bireyler şarkıları ile profesyonelleri aratmadılar.

Şifahane Korosu Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde sahne aldı. Şef Utku Köşedar yönetimindeki özel bireylerden oluşan koroya Yalovalı yerel ses sanatçıları da eşlik etti. Aliço, Eşref Üstün, Hakhan ve Kürşat Emre Çandır’ın da özel bireylerle birlikte sahne aldığı konser vatandaşlardan da büyük bir ilgi gördü. Salonu dolduran vatandaşlar seslendirilen şarkılara hep bir ağızdan eşlik ettiler. Profesyonel sanatçıları aratmayan performansları ile göz dolduran özel gençler kendilerine imkan verildiğinde neleri başarabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdiler.

Konser sonrasında kendilerine destek veren herkese teşekkür eden Şifahane Korosu Şefi Utku Köşedar, “Yalova Valisi Muammer Erol başka olmak üzere bize desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Ayrıca bu gece bizimle sahne alan Aliço, Eşref Üstün, Hakhan ve Kürşat Emre Çandır’a da çok teşekkür ediyorum. Ama en büyük teşekkürü özel gençlerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan değerli Yalova halkına ediyorum. Sizlerden aldığımız güç ve desteklerle özel gençlerimizle birlikte güzel işler yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle