SGK’dan YTSO’ya Ziyaret

21 Mayıs 2021 09:57
SGK’dan YTSO’ya Ziyaret

Yalova Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yalova İl Müdür Yardımcısı Sami Tuşik Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Tuşik, YTSO Başkanı Tahsin Becan’a çiçek takdim etti.

Sosyal Güvenlik Haftası etkinliklerle kutlanmaya başlandı. Bu kapsamda SGK Yalova İl Müdür Yardımcısı Sami Tuşik, YTSO Başkanı Tahsin Becan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Becan konuklarına oda çalışmaları ve oda üyesi esnaf ve firmaların pandemi sürecindeki durumları hakkında bilgiler verdi. Bu anlamda devlet tarafından sağlanan destekler ve TOBB’un girişimleri sayesinde hayata geçirilen Nefes Kredisi hakkında da bilgiler paylaşan Becan, Sosyal Güvenlik Haftası nedeni ile Tüm SGK çalışanlarını kutladı.

Sosyal Güvenlik Haftasını bu sene pandemi dolayısıyla kısıtlı bir programla kutladıklarını ifade eden SGK Yalova İl Müdür Yardımcısı Sami Tuşik ise kurumsal çalışmalar ve esnaflara yönelik sağlanan imkanlar hakkında detayları paylaştı. SGK Yalova İl Müdür Yardımcısı Sami Tuşik ziyaretin anısına YTSO Başkanı Tahsin Becan’a çiçek sunduktan sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle