Sevim Göğez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı Türkiye Şampiyonu Oldu

09 Haziran 2023 10:56
Sevim Göğez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı Türkiye Şampiyonu Oldu

5-7 Haziran 2023 tarihlerinde Rize-Fındıklı’da yapılan MEB Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonasında, Yalova Sevim Göğez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı büyük bir başarıya imza attı.

Elvin Kale, Duru Beril Tok ve Firdevsnur Bingöl’den oluşan takım, Türkiye şampiyonu oldu.

MEB Masa Tenisi Küçükler Türkiye Şampiyonası Rize de düzenlendi. Şampiyonaya  81 ilden 300’e yakın sporcu katıldı1. Yalova Sevim Göğez Ortaokulu Masa Tenisi Takımı, grup maçlarını namağlup geçerek yarı finale yükseldi. Yarı finalde Konya’dan Özel Çınar Koleji’ni 3-0 yenen takım, finalde ise Ankara’dan Özel Başkent Koleji’ni 3-1 mağlup ederek şampiyonluğu elde etti.

Takımın antrenörü Bayram Ali Yıldız ve okulun beden eğitimi öğretmeni Suat Kurtuldu ile birlikte şampiyonaya katılan öğrenciler, kupa ve madalyalarını alarak kürsünün en üst basamağında aldılar. 

Takımın antrenörü Bayram Ali Yıldız, kendilerine destek veren herkese teşekkür ederek, "Bizlere inanan ve güvenen okul müdiremiz Sayın Hayriye Bilen İnan’a teşekkür ederiz. Ayrıca, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Tutuk , Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Salih Kılıç , Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Uğur İnan , Yalova Belediyespor Başkanımız Sayın İsmail Kaya , Sevim Göğez beden eğitimi öğretmenimiz Sayın Suat Kurtuldu başta olmak üzere, bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle