Semt77 Yalovaspor Yönetimi Vali Erol’u Ziyaret Etti

30 Ağustos 2022 11:51
Semt77 Yalovaspor Yönetimi Vali Erol’u Ziyaret Etti

Türkiye Basketbol Ligi(TBL) ve Erkekler Federasyon Kupası’nda mücadele etmeye hazırlanan Semt77 Yalovaspor yönetimi Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette Yeşil Kırmızılı ekibin başkanı Orbay Tuna, Genel Menajer Murat Dönmez’in yanı sıra yöneticiler Dr. İlker Karbuz, Cem Saraç, Furkan Akyol ve iş insanı Bayram Yılmaz’da yer aldı.

Vali Erol ve Semt77 Yalovaspor yönetimi arasında geçen sezonun değerlendirilmesi yapılırken sporun birleştirici unsurlarının sergilendiği vurgulandı.

Semt77 Yalovaspor’un yeni sezondaki hedefinin TBL’de şampiyonluk olduğuna vurgu yapan Başkan Onay Tuna, Yalova’nın ismini başarıyla temsil ettiklerini belirterek Yalova’ya ve Yalovalılara basketbolu sevdirdiklerine vurgu yaptı.

Yalova Valisi Muammer Erol, yeni sezonda Semt77 Yalovaspor’a başarılar dilerken Basketbol Süper Ligi hedefi ile taraftarın bütünleşip iç saha maçlarını kaybetmeme adına geçen sene sponsor olan tüm kurum ve kuruluşların desteklerinin artarak devam etmesi gerektiğini vurgusunda bulundu.

Yeşil Kırmızılı ekibin Başkanı Orbay Tuna ayrıca Vali Erol’a 2022-2023 sezonu Semt77 Yalovaspor forması ve kaşkolü hediye etti.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle