Semt77 Yalovaspor Voleybol Takımı Sezonu Açtı

04 Ağustos 2022 10:13
Semt77 Yalovaspor Voleybol Takımı Sezonu Açtı

Türkiye Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ndeki ekibimiz Semt77 Yalovaspor kadın voleybol takımı 2022-2023 sezonunun açılışını gerçekleştirdi.

Yeni sezonda şampiyonluğu kovalayacak olan Yeşil Kırmızılı ekibin yönetim, teknik heyet ve oyuncuları Yalova’nın yeni nesil kebapçılarından Muhit Kebap’ta yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Genç iş insanı Doğancan Basalak’ın işletmeciliğini yaptığı Muhit Kebap’ta gerçekleştirilen etkinliğe; Yalova Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onay Tuna, Şube Sorumlusu Hasancan Uslu, Ayşenaz Özkan, Genel Menajer Derya Kütük, Başantrenör Özer Özger, Alan Antrenörleri; Altar Özgür Çetin, Atilla Aksu ve Onur Başerli, Kondisyoner Selman Kaya, Fizyoterapist Senem Pehlivan, Sosyal Medya Sorumlusu Zekiye Tepe ve oyuncu ekibi yer aldı.

Semt77 Yalovaspor ailesine kendilerini seçtikleri için teşekkür eden Doğancan Basalak, voleybol takımına 2022-2023 sezonu için başarılar diledi.

Muhit Kebap’taki yemeğin ardından Yeşil Kırmızılı ekip 90. Yıl Spor Salonunda antrenör ve kondisyoner eşliğinde oyunculara yeni sezon antrenman programı hakkında sunum yaptı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle