“Seçim Vaadlerini Yerine Getirmediler”

“Seçim Vaadlerini Yerine Getirmediler”

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın Çiftlikköy Belediyesi’nin seçimde vadettiği hiçbir projeyi hayata geçirmediği gibi vatandaşların ve STK’ların taleplerine de kulağını kapadığını ifade etti.

Çiftlikköy Belediyesi ile ilgili eleştirilerde bulunan İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın Çiftlikköy’de hiçbir yatırım yapılmadığını söyledi. Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın seçimlerden önce vadettiği hiçbir yatırımı hayata geçiremediğine vurgu yapan Yalçın, “Çiftlikköy AKP’li Belediye Başkanlığının 2014 ve 2019 yılı seçim vaatlerini takip etmeye devam etmeye devam ediyoruz. Ancak görüyoruz ki vaatlerin gerçekleşmesi Allah’a kalmış… Çok uzun ve geniş sahil bandı bulunan ilçemizde, seçim vaatlerinde en büyük hayalleri ada yapmak, 200 sandal için Balıkçı Barınağı yapmak olan Çiftlikköy Belediye Başkanlığının bugüne kadar en ufak bir girişimde bulunmadığını ve bu vaatlerin de diğerleri gibi 2023 seçim vaatlerinde yine karşımıza konulacağı görülmektedir.

Zaman zaman suların çekilmesine bağlı olarak denizde meydana gelen adacıklar bu hizmetlerin doğa olaylarına bağlı olduğunu bize göstermektedir. Ne iş ile uğraştığını bilmediğimiz! AKP’li Çiftlikköy Belediye Başkanlığı’nın vatandaşlarımıza vaat ettiği hizmetleri doğa olaylarına bıraktığı esindir.

Sahilde oluşan yosunların temizlenmesi için zaman zaman kepçe ve kamyon ile yapılan temizlik ise yakın zamanda sahilde kum bulamayacağımızın bir göstergesidir. Zira yosun diye kamyonlara atılmak için yüklenen malzemenin maalesef büyük bir çoğunluğu kumdur. Hizmet beklediğimiz Doğa’yı, bu şekilde ilkel ve göstermelik çalışmalarla tahrip etmek de işin başka bir üzücü tarafıdır. Suların Çekilmesi ile gerçekleşen adacıklar, vaat edilen Hayal Ada, 200 sandal Balıkçı Barınağı vaatlerine cevap verirken, yağan yağmur, kar, esen rüzgâr vb. doğa olaylarının hangi vaatlerin yerine gelmesine katkı sağlayacağını merakla bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle