Sandal’da Yeni Yıl Coşkusu

02 Ocak 2010 00:00

2009 yılını geride bırakıp 2010 yılına girdiğimiz yılbaşı gecesinde Ekonomik kriz söylentilerine rağmen Yalovalı birçok vatandaş yılbaşı proğramlarında doyasıya eğlendi.

Sandal Balık’ta düzenlenen yılbaşı gecesinde sahne alan Bahar ve Hakhan Yalova’lılara unutulmaz bir yılbaşı eğlencesi sundu.

Gecede ilk olarak sahne alan Bahar seslendirdiği şarkılar ve kıvrak dansları ile unutulmaz anlar yaşattı. Sahne performansı ile göz dolduran Bahar’ı izleyenler Bahar’a tam not verdiler. Bahar’ın ardından sahne alan Hakhan ise vatandaşların yoğun sevgisi ile karşılandı. Türk Sanat Müziğinin iddialı eserlerini seslendiren Hakhan Yılbaşı gecesini unutulmaz kıldı. Gece boyunca kah güldüren ve kah hüzenlendiren Hakhan 2010 yılında herkese bol kazanç, sağlık ve mutluluk dilemeyi de unutmadı. Yılbaşı eğlencesi ile ilgili olarak bilgi veren Sandal Balık sahibi Bahri Özer ise, “2010 yılını karşılarken bu yıl Bahar ve Hakhan ile yılbaşı eğlencemizi organize ettik. Gecemize katılan tüm Yalova’lılara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bahar ve Hakhan seslendirdikleri şarkılar ile konuklarımızı mest ettiler. Herkese 2010 yılının sağlık, mutluluk ve bol kazanç getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle