Salman Esnafları Ziyaret Etti

Salman Esnafları Ziyaret Etti

Yalova Belediye Başkanı ve CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman Cumhuriyet Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret ederek sohbet ettiler.

Seçim çalışmalarını sürdüren Yalova Belediye Başkanı ve CHP Yalova Belediye Başkan adayı Vefa Salman ev ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Caddesi üzerindeki seçim irtibat ofisine gelen Salman sonrasında cadde esnaflarını ziyaret etti. Esnaflar tarafından sıcak karşılanan Salman, “Yıllarca bu cadde üzerinde iş yaptım. O yetmedi geçen seçimin tüm çalışmalarını da yine bu cadde üzerindeki seçim ofisimden yürüttüm. Burasının bende ayrı bir yeri var” dedi.

Esnafların sorunlarını da dinleyen Salman, “Yaptığımız çalışmalar ortada. Kentimizin bir çok noktasında tamamen belediyemizin imkanlarıyla çalışmalar yatırımlar yaptık. Şehrimizi layık olduğu noktaya getirmek adına elimizden gelen gayreti ortaya koyduk. Ancak hayal ettiğimiz tüm projeleri hayata geçirmek için süremiz yetmedi. Kalanını da 31 Mart seçimlerinden sonra yapacağız. Her zaman dediğim gibi ben halkıma sormadan adım atmam atmadım da. Size vaadimdi. Birlikte yöneteceğiz, sevgiyle büyüteceğiz dedim. Yerel seçimde belediyeyi yeniden aldığımda Yalova’mızı daha iyi istanbul escort noktalara taşımak için birlikte adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle