Sahanın Sultanları Top Başı Yaptı

10 Ağustos 2022 09:41
Sahanın Sultanları Top Başı Yaptı

Yalovaspor tarihinde bir ilke imza attı ve ilk kadın futbol takımı resmen kuruldu. Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, “Kadın takımımızın önemli başarılara imza atacağına inanıyoruz” dedi.

Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez takımın başına geçmesi ile birlikte takımda birçok değişiklik gerçekleştirmeye başladı. Bu kapsamda takımın tarihinde bir ilke de imza atıldı. Yalovaspor tarihinin ilk kadın futbol takımını kurarak antrenmanlarına başladı. Yalova’nın ilk kadın futbol antrenörü olarak tarihe geçen Fatma Şençevik, Yalovaspor tarihinde ilk olan Kadın Futbol takımının antrenörü oldu. İlklerin takımı olan Yalovaspor Kadın Futbol takımı ilk idmanına da çıktı. Oldukça istekli ve hırslı oldukları gözden kaçmayan kadın futbolcular, ilerleyen süreçte alınacak hazırlık maçlarında da sahada olacaklar.

Yalovaspor Kadın Futbol takımına son derece güvendiğini dile getiren Yalovaspor Başkanı Hakan Suiçmez, “Bugüne kadar sayısız başarıya imza atan Yalovaspor, kadın takımı ile de başarılara imza atacaktır. Buna inancım tamdır. Takımımıza tüm desteği vereceğiz” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle