“Sabiha Gökçen’e Direkt Sefer Konulmalı”

“Sabiha Gökçen’e Direkt Sefer Konulmalı”

Yalova’dan Sabiha Gökçen Hava Limanına direkt sefer konmasını isteyen Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Yalova Belediyesi’ne, “Bitirin şu çileyi” diye seslendi.

Yalovalı vatandaşlar açısında adeta çileye dönen Sabiha Gökçen-Yalova hattında ulaşım bir türlü sağlanamıyor. Başka belediyelerin koyduğu seferlerle aktarmalı olarak ya da yüksek fiyatlar ödeyerek Yalova’ya gelen vatandaşlar duruma tepki gösteriyorlar. Tam da bu noktada bir açıklama yapan Gelecek Partisi Yalova il Başkanı Kürşat Emre Çandır Yalova Belediyesi’nin koyacağı bir seferle bu sorunun aşılmasının mümkün olduğunu dile getirdi. Çandır konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Yalova'mızı havayoluyla, Anadolu’yla birleştiren yegane unsur Sabiha Gökçen Havalimanı'dır. Eğer Yalovalıysanız ve kazara uçağa binmeniz gerekiyorsa, çekeceğiniz çile Yalova'dan başlar. Yalova Otogarı'ndan direkt, Sabiha Gökçen Havalimanı'na otobüs var mı? Yok! Bursa Otogarı'ndan direkt,

Sabiha Gökçen Havalimanı'na otobüs var mı? Var! Yalova Belediyesi, Ulaşım A.Ş. ne zaman Sabiha Gökçen'e direkt sefer koyacak?  Bu aktarmalı ulaşım rezaletine ne zaman son verilecek? Bu şehrin insanı, karda kışta kıyamette ve dahi yazın sıcağı enseleri pişirirken, Oksijen Tesisleri'nde ellerinde valizlerle aktarma yapmak zorun da mı? Ulaşım A.Ş. derhal fizibilite çalışmasını başlatmalı, Sabiha Gökçen Havalimanı'na direkt sefer başlatmalıdır” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hakan inan

04 Aralık 2020 18:47
Buraya servis konulursa ben diğer olarak çalışırım 48 seneli tecrübeli söferim