Rektör Bahçekapılı’dan İade-İ Ziyaret

10 Ocak 2023 08:04
Rektör Bahçekapılı’dan İade-İ Ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı Yalova Güç Birliği Federasyonu’na iade-i ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Yalova Üniversitesi’nin hak ettiği noktaya gelmesi anlamında Yalova Güç Birliği Federasyonunun da üzerine düşen ne varsa yerine getireceği vurgulandı.

Yalova Güç Birliği Federasyonu Başkanı İlhami Başkan ve yönetim kurulu üyeleri bir süre önce Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı’yı makamında ziyaret etmiş ve Yalova Üniversitesi ile ilgili istişarelerde bulunmuşlardı. Rektör Bahçekapılı da bir iade-i ziyaret gerçekleştirerek, Yalova Güç Birliği Federasyonu’nda yönetim kurulu ile bir araya geldi. Federasyon başkanı İlhami Başkan tarafından karşılanan Rektör Bahçekapılı, Yalova Güç Birliği Federasyonu’nun çalışmalarını bildiğini ifade ederek bu başarılı çalışmalardan dolayı emeği geçen herkesi kutladı.

Ardından federasyon üyelerinin üniversite ve üniversitenin bundan sonraki hedefleri hakkında yönelttiği soruları yanıtlayan Bahçekapılı, amaçlarının Yalova Üniversitesi’ni ülkenin saygın üniversitelerinden birisi haline getirmek olduğunu söyledi.

Yalova Güç Birliği Federasyonu Başkanı İlhami Başkan ise üniversitelerin ülkenin olduğu kadar, bulundukları illerin gelişimine sunduğu katkılardan da övgü ile söz etti. Bu anlamda Yalova Üniversitesi’nin gelişimine, daha ilerilere gitmesine ve hedeflerine ulaşmasında destek vermek adına federasyon olarak üzerlerine ne düşerse yapacaklarını ifade etti.
Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Yalova Güç Birliği Federasyonu Başkanı İlhami Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile Yalova ve Yalova Üniversitesi ile ilgili bir süre daha istişarede bulundu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle