Rektör Bahçekapılı’dan İade-İ Ziyaret

29 Eylül 2022 10:06
Rektör Bahçekapılı’dan İade-İ Ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ile Yalova Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali’ye iade-i ziyaretler gerçekleştirdi.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı ilk olarak Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akmeşe Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı’ya 2022/2023 eğitim ve öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Yalova üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılıl ise akademik yılın kısa bir süre sonra başlayacağını hatırlatarak üniversite ve akademik yıl çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Akmeşe ve Bahçekapılı kurumlar arası koordinasyonun güçlendirilmesi amacıyla çalışmalar yapılması konusunda da fikir birliğine vardılar.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı daha sonra Yalova Kültür ve Turizm İl Müdürü Şeref Tali’yi ziyaret etti. Yalova’da turizm çalışmaları ve üniversite çalışmaları konusunda görüş alışverişinde bulunan Bahçekapılı ve Tali, hazırlanacak projeler kapsamında çalışmalar yapılabileceğini de dile getirdiler.

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı iade-i ziyaretleri anısına Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ile Yalova Kültür ve Turizm Müdürü Şeref Tali’ye hediyeler sundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle