“Rakiplerimiz Bizden Korksun”


Yalovaspor Teknik Direktörü Aytaç Yaka BAL’de eşleştikleri grup takımlarını değerlendirdi. Zor görünen takımların grupta yer aldığını vurgulayan Yaka, “Biz gücümüzün farkındayız. Rakiplerimiz bizden korksun” dedi.

BAL hazırlıklarını sürdüren Yalovaspor kuralar sonrasında önemli takımlarla eşleşti. Bu grup hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yalovaspor Teknik Direktörü Aytaç Yaka rakipleri hakkında bilgi sahibi olduklarını belirtti. Hiçbir takımdan çekinmediklerine vurgu yapan Yaka, “Rakiplerimizi inceledik. Zor rakiplerimiz de var. Fazla iddialı olmayan rakiplerimiz de var. Hiç birine bakmıyoruz. Biz kendi oyunumuzu oynadığımızda rakiplerin bizi düşüneceği bir takım kurmaya çalıştık. İnşallah düşündüklerimizi yaparız. Şehrimizi ve takımımızı yeniden ayağa kaldırırız. Onun için bütün çalışmalarımızı yapıyoruz. Daha çok gruptaki takımların bizi düşünmesi gerektiğini söylüyorum. Biz kendimize güveniyoruz ve son sözlerimizi hemen şimdi söylemek istemiyoruz. Bu bölgesel bir lig. Mağlubiyet de galibiyette alacağız elbette ki. Önemli olan sonunu iyi bitirmek. Onun için lig sonuna kadar sabırlı olmak gerekiyor. Biz bunun farkındayız, şehrimiz bunun farkında olmalıdır. Her ne kadar zor görünen takımlardan oluşan bir grupta yer alsak da biz de zor bir takımız. İnşallah bizim, Yalova ve Yalovaspor için başarılı bir sezon geçer” dedi.

“Uğur’un mevkisine bir oyuncu düşünebiliriz”
Eskişehir Yunusemre Spor maçında sakatlanan Uğur ile ilgili de konuşan Yaka, “Sakatlanan uğrun yerine başka bir oyuncuya ihtiyaç olup olmadığını bu hazırlık maçlarında daha net göreceğiz. Ama yine de bir oyuncu düşünmüyoruz dersek yalan olur. Uğur’un mevkiinde skora etki edecek bir oyuncu lazım bize. Uğur da bu anlamda önemli bir oyuncumuzdu” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle